Czas zaplanować wesele! Chcesz znaleźć najpiękniejsze miejsce, kreatywnego DJ-a i oczywiście idealną sukienkę. Ale zanim zaczniesz planować, musisz posortować jedną ważną informację. Budżet.
Aby dać lepsze wyobrażenie o tym, co wydawać, że w dniu. Sprawdź, co pary w przeszłości spędził na każdej usługi, aby dać wyobrażenie o tym, gdzie do budżetu cały swój ślub.

Wesele to wielkie przedsięwzięcie.

Miejsca weselne
Większość par rozpoczyna proces planowania od znalezienia miejsca ślubu i ustalenia daty.

Catering i gastronomia
Ponieważ przedmioty takie jak food trucki i interaktywne stacje z jedzeniem stały się coraz bardziej popularne w społeczeństwie, było tylko kwestią czasu, zanim zdobędą popularność również na weselach. Zewnętrzne firmy cateringowe na posiłki w formie bufetu, posiłki w formie bufetu lub koktajle są również niezwykle popularne, jeśli wynajmujesz miejsce bez tych usług. Poszukaj dobrej firmy cateringowej jak https://gastro-crew.pl/ w Warszawie. Oczywiście catering zabierz z Twojego miasta.

Suknie ślubne
Idealna sukienka nie musi mieć doskonałej ceny. W rzeczywistości 25% wszystkich narzeczonych twierdzi, że ich budżet nie miałby znaczenia, gdyby znalazły sukienkę, którą uwielbiają!

Muzyka weselna
Muzyka pomaga nadać klimat Waszego wielkiego dnia. Niezależnie od tego, czy jest to zespół na żywo, czy DJ, upewnienie się, że muzyka weselna jest na miejscu, jest koniecznością.

Dekoracje
Wynajem weselny może być tym, gdzie zdobędziesz najpotrzebniejsze rzeczy na swój ślub, ale dekoracje są tam, gdzie naprawdę nadasz im blasku. Kwiatowe altany i zieleń są szczególnie popularne w 2019 roku, w 2020 roku.

Zaproszenia ślubne
Twoje zaproszenia ślubne to pierwsze wrażenie na temat motywu ślubnego lub kolorystyki, więc spraw, aby się liczyły! Zaproszenia powinny kosztować około 933 dolarów w stanie Waszyngton, czyli powyżej średniej krajowej.

Podczas opracowywania budżetu na zaproszenia nie zapomnij o uwzględnieniu kosztów znaczków!

Torty Weselne
Dopasowanie tortu weselnego do motywu przewodniego to świetny sposób na nadanie mu podwójnego charakteru deseru i dekoracji.

Obchodzący ślub
Twój celebrans ślubu zrobi więcej niż tylko wstrząsnąć w tym wielkim dniu. Planują ceremonię i składają wszystkie dokumenty prawne. Są także idealną osobą, która pomoże Ci przeprowadzić ceremonię, jeśli jesteś trochę zdenerwowany!

Wideo ślubne
Zdjęcia to jedno, ale ruchome obrazy, aby uchwycić klimat Twojego ślubu, to drugie. 56% par, które zatrudniają kamerzystę weselnego, zleci mu pokrycie wesela od początku do końca, rejestrując wszystkie idealne chwile.

Miłego planowania!