Dokument GIM TV na ogólnoplskim podium filmowyym

Dokument GIM TV na o…

24 kwietnia 2018 roku w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Rybniku odbyło się podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dokumentalnych "Świat…

Dokument GIM TV na o…
Rejs Pogorią

Rejs Pogorią

Kolejna edycja „Szkoły Pod Żaglami” już za nami. Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich powróciła szczęśliwie…

Rejs Pogorią
Koncertowa lekcja muzyki

Koncertowa lekcja mu…

Koncertowa lekcja muzyki - to było  pełne pozytywnej energii show  z porywającymi szkolnymi instrumentalistami i doskonałymi solistkami. Muzycy zaskoczyli nas…

Koncertowa lekcja mu…
PreviousNext
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Nowe kurtki dla GIM TV! | Dodano: 26 marca, 2018

IMG_2721

Ruszyła kolejna – już trzecia edycja Treningów Małego Straceńca, a wraz z nią kolejne filmowe przygody GIM TV. W tym roku przez 5 tygodni również będziemy podążać za Małymi i Dużymi Straceńcami. Treningi to wspaniała okazja, aby pokazać najmłodszym, że aktywność ruchowa to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Dla naszej Sekcji GIM TV każdy kolejny cross to nauka reportażu, możliwość praktyki, świetna zabawa i ciągle nowa przygoda! I ta niepowtarzalna, jak magnes przyciągająca atmosfera – ciągle roześmiane buzie i miłe słowa.

24 marca – pierwszy Żółty Trening Małego Straceńca – miało być żółto – lecz dla naszej filmowej ekipy zrobiło się jak najbardziej ZIELONO! Podczas treningu otrzymaliśmy kolejny wspaniały prezent od Grupy Biegowej Crossu Straceńców oraz Sport Jerzy Górski – to komplet nowiutkich, nowiusieńkich kurtek sportowych z pięknym nadrukiem naszego logo GIM TV, w których teraz podczas biegowych crossów będziemy się mogli wyróżniać. Już każdy Straceniec będzie wiedział, gdzie biegną nasze kamerki.

Serdecznie dziękujemy całej biegowej grupie, która przez kilka tygodni kwestowała na rzecz naszej sekcji filmowej, aby zebrać potrzebną kwotę na zakup kurtek. W szczególności podziękowania kierujemy do pani Alicji Ostrowskiej-Jarzyna, pana Romana Jarzyna, pani Anety Laskowskiej, pana Krystiana Domino oraz pana Jerzego Górskiego, którzy byli pomysłodawcami i realizatorami tego wspaniałego pomysłu.

Zarazem miło nam poinformować, że nasza Międzyszkolna Sekcja Filmowa GIM TV oficjalnie została Partnerem Crossu Straceńców – mamy nawet swoje logo na stronie oraz na plakatach!

Dziękujemy za nowy wizerunek i oczywiście zapraszamy na filmowe i fotograficzne relacje z Treningów Małego Straceńca oraz Crossu Straceńców oraz zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami na próbę sił na treningów. Spodoba się zapewne każdemu młodemu człowiekowi!

Alicja Skoczylas z ekipą Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV

 

Galeria zdjęć: Alicja Skoczylas i Aleksandra Szymankiewicz