Czuwaj! Witamy na Dorobku szkoły drużyny Sendleraków…

Czuwaj! Witamy na Do…

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań.  Tym razem gościliśmy na nietypowej  zbiórce  Sendlerowskiego szczepu.  Po odtrąbieniu sukcesów w cztery świata…

Czuwaj! Witamy na Do…
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończeni…

Dziś w Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler pożegnaliśmy naszych wspaniałych trzecioklasistów oraz klasy II. Nie obyło się bez wzruszeń,…

Uroczyste zakończeni…
DRZEWKA ABSOLWENTÓW

DRZEWKA ABSOLWENTÓW

Tradycją gimnazjum jest sadzenie drzewek przez uczniów trzecich klas, którzy już za kilka chwil opuszczą nasze mury. Wbrew pozorom, absolwenci…

DRZEWKA ABSOLWENTÓW
PreviousNext
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Nowe kurtki dla GIM TV! | Dodano: 26 marca, 2018

IMG_2721

Ruszyła kolejna – już trzecia edycja Treningów Małego Straceńca, a wraz z nią kolejne filmowe przygody GIM TV. W tym roku przez 5 tygodni również będziemy podążać za Małymi i Dużymi Straceńcami. Treningi to wspaniała okazja, aby pokazać najmłodszym, że aktywność ruchowa to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Dla naszej Sekcji GIM TV każdy kolejny cross to nauka reportażu, możliwość praktyki, świetna zabawa i ciągle nowa przygoda! I ta niepowtarzalna, jak magnes przyciągająca atmosfera – ciągle roześmiane buzie i miłe słowa.

24 marca – pierwszy Żółty Trening Małego Straceńca – miało być żółto – lecz dla naszej filmowej ekipy zrobiło się jak najbardziej ZIELONO! Podczas treningu otrzymaliśmy kolejny wspaniały prezent od Grupy Biegowej Crossu Straceńców oraz Sport Jerzy Górski – to komplet nowiutkich, nowiusieńkich kurtek sportowych z pięknym nadrukiem naszego logo GIM TV, w których teraz podczas biegowych crossów będziemy się mogli wyróżniać. Już każdy Straceniec będzie wiedział, gdzie biegną nasze kamerki.

Serdecznie dziękujemy całej biegowej grupie, która przez kilka tygodni kwestowała na rzecz naszej sekcji filmowej, aby zebrać potrzebną kwotę na zakup kurtek. W szczególności podziękowania kierujemy do pani Alicji Ostrowskiej-Jarzyna, pana Romana Jarzyna, pani Anety Laskowskiej, pana Krystiana Domino oraz pana Jerzego Górskiego, którzy byli pomysłodawcami i realizatorami tego wspaniałego pomysłu.

Zarazem miło nam poinformować, że nasza Międzyszkolna Sekcja Filmowa GIM TV oficjalnie została Partnerem Crossu Straceńców – mamy nawet swoje logo na stronie oraz na plakatach!

Dziękujemy za nowy wizerunek i oczywiście zapraszamy na filmowe i fotograficzne relacje z Treningów Małego Straceńca oraz Crossu Straceńców oraz zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami na próbę sił na treningów. Spodoba się zapewne każdemu młodemu człowiekowi!

Alicja Skoczylas z ekipą Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV

 

Galeria zdjęć: Alicja Skoczylas i Aleksandra Szymankiewicz