Jeśli potrzebujesz specjalistów do pranie tapicerki, skontaktuj się z nami a przyjedziemy bardzo szybko.

Najwięcej jest sprzątania po remoncie.

Nasze profesjonalne usługi pranie dywanów są niezbędne na Twoje plamy. Bardzo ważne jest, aby wspomnieć, że używamy specjalnej maszyny Karcher w której mieszany jest roztwór chemiczny do rozpuszczenia plam i brudu.

Działa to tak, że z maszyn czyszczących są wtryskiwane w głąb włókien dywanowych pod wysokim ciśnieniem, a następnie natychmiast ekstrakcji wszystkich brudu rozpuszczonego i brudu zebrane.

Nasze metody na czyszczenia dywanów to pranie wstępne w postaci pre-sprayu z konkretnego rozwiązania na dany dywan, kanapę czy plamę

Duże doświadczenie w usuwaniu roztoczy zawsze pozwala nam sądzić że pozbędziemy się wszelkich zarazków z Twojego biura oraz cieszy nas fakt że, używamy przyjaznych dla środowiska i skutecznych środków czyszczących, więc masz wysokiej jakości usługi czyszczenia dywanów.

Znalezienie odpowiednich firm do usług Karcher nie jest łatwo, gdy wyszukiwarka google.pl pokazuje tysiące wyników gdy za każdym razem szukasz interesującego Cię zagadnienia.

Używamy dokładne, głębokie czyszczenie dywanów .Na początek robimy tak, że odkurzamy dywany oraz pozbywamy się plam starannie.

Oferujemy także solidne pranie tapicerki, jak również czyszczenie na koniec najmu i okolicznych miejscowościach. Nasze usługi Karcher to pranie tapicerki meblowej i samochodowej.