Dokument GIM TV na ogólnoplskim podium filmowyym

Dokument GIM TV na o…

24 kwietnia 2018 roku w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Rybniku odbyło się podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dokumentalnych "Świat…

Dokument GIM TV na o…
Rejs Pogorią

Rejs Pogorią

Kolejna edycja „Szkoły Pod Żaglami” już za nami. Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich powróciła szczęśliwie…

Rejs Pogorią
Koncertowa lekcja muzyki

Koncertowa lekcja mu…

Koncertowa lekcja muzyki - to było  pełne pozytywnej energii show  z porywającymi szkolnymi instrumentalistami i doskonałymi solistkami. Muzycy zaskoczyli nas…

Koncertowa lekcja mu…
PreviousNext
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Dodatkowe zajęcia sportowe | Dodano: 22 lutego, 2011

 

Dodatkowe zajęcia sportowe dla wszystkich chętnych, którzy czują potrzebę ruchu

 

Lp.

 

Prowadzący

 

Rodzaj zajęć

 

Klasa

 

Termin

 

Sala

 

PONIEDZIAŁEK

1

Jarosław Blida

siłownia

II

1 lekcja

siłownia

2

Jarosław Blida

tenis stołowy

II

14.20-15.05

holl

3

Długosz Artur

 piłka siatkowa

I-III

16.30-18.00

  1. gim

4

Wegner Krzysztof

uni hokej

I-III

16.30-18.00

  1. gim

 

WTOREK

1

Paweł Tadajewski

piłka koszykowa

I – III

16.30 – 18.00

  1. gim.

2

Jarosław Blida

siłownia

III

8.00-8.45

 

siłownia

3

Długosz Artur

basen

I-III

16.30-18.00

Basen Miejski

4

Wegner Krzysztof

basen

I-III1

15.00 – 16.30

Basen Miejski

5

Ciastoń Krzysztof

siłownia

I – III

14.20-15.05

siłownia

6

Paweł Tadajewski

gimnastyka korekcyjna

I-III

8.00-8.45

salka korekcyjna

7

Piotr Tadajewski

gimnastyka korekcyjna

I-II

8.00 – 8.45

salka korekcyjna

 

ŚRODA

1

Beata Hebda

zajęcia taneczne

I – III

 

14.20 – 15.50

salka gimnastyczna

2

Paweł Tadajewski

SKS piłka ręczna

I – III

15.05  – 16.20

  1. gim.

3

Piotr Tadajewski

piłka nożna

I – III

15.00 – 16.30

  1. gim.

4

Długosz Artur

rower (środa/czwartek)

I-III

16.00-18.00

teren

5

Paweł Tadajewski

gimnastyka korekcyjna

I-III

14.20 – 15.05

salka korekcyjna

6

Piotr Tadajewski

gimnastyka korekcyjna

I-III

14.20-15.05

salka korekcyjna

 

CZWARTEK

1

Ciastoń Krzysztof

siłownia

I – III

14.20-15.05

siłownia

PIĄTEK

1

Długosz Artur

gimnastyka korekcyjna

I-III

16.00-17.30

basen SP-12

2

Wegner Krzysztof

gimnastyka korekcyjna

I-III

16.00-17.30

 basen SP-12