Zawodowe drogowskazy

Zawodowe drogowskazy

Gratulacje od samego Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka odebrał Filip Kordacki z klasy 3Gb . W II edycji konkursu zawodoznawczego „Zawodowe…

Zawodowe drogowskazy
GIM TV walentynkowo na crossie

GIM TV walentynkowo …

Sobotę 10 lutego nasza Sekcja Filmowa spędziła aktywnie, walentynkowo i bardzo crossowo. Już kolejny raz podążaliśmy z kamerami na zaproszenie…

GIM TV walentynkowo …
Strzelecki sukces

Strzelecki sukces

W 10 lutego 2018 odbył się IV Turniej Strzelecki im. Romualda Traugutta szkół średnich w Głogowie zorganizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczny…

Strzelecki sukces
PreviousNext
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Wycieczki | Dodano: 12 czerwca, 2011

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w wycieczkach edukacyjnych.

Wycieczka do MULTICENTRUM w Jaworze.

Byliśmy w MultiCentrum w Jaworze – kilkanaście interaktywnych stanowisk z najnowocześniejszym oprogramowaniem pozwalają zgłębić wiedzę w wielu dziedzinach. Pracownie, w których byliśmy zainteresowały młodzież nowoczesną technologią, informatyką i robotyką.

Zapraszamy do pobrania ciekawej prezentacji e-szkoły (7MB)

Wycieczka do Parku Krajobrazowego „Chełmy”

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych. Wysłuchali pogadanki na temat parku krajobrazowego, jego szaty roślinnej i zwierzęcej. Zdobytą wiedzę mogli sprawdzić uzupełniając karty pracy. Dużo frajdy sprawiło rozpoznawanie drzew na podstawie liści, kory. Na zakończenie zajęć dyskusja i spacer po Wąwozie Myśliborskim.

Galeria zdjęć:

.

Dnia 08.03.2011 uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. A. Anastaziuk i U. Hordyk uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej, realizowanej w ramach projektu e-szkoła ” Dolnośląska szkoła liderem jakościowych zmian w polskim systemie edukacji”.

Uczniowie zwiedzili: Muzeum Górnictwa Złota w Złotym Stoku, gdzie mieli okazję poszukać samodzielnie minerałów, Zakład Przyrodoleczniczy ” Wojciech” gdzie zasmakowali  wód mineralnych, a także  Jaskinię Niedżwiedzią w Kletnie z pieknymi formami krasowymi.

 

Galeria zdjęć:


 

Wycieczka do Wrocławia

Wrocław –nauki ścisłe – moja pasja.

Uczniowie zwiedzili Obserwatorium Astronomiczne, gdzie rozwijali zainteresowania astronomią. Poznawali zastosowanie technologii informatycznej poprzez obserwację prezentacji multimedialnych, prezentowanych w Panoramie Racławickiej. Mogli również rozwijać zainteresowania przyrodnicze i odpowiedzialność za świat zwierząt podczas zajęć edukacyjnych w ZOO. Dzięki zajęciom matematycznym i z fizyki na Politechnice Wrocławskiej uczniowie przygotowywali się do dalszego etapu kształcenia. Do domu uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki z bagażem nowych, ciekawych doświadczeń.

 

Galeria zdjęć:

.