Dokument GIM TV na ogólnoplskim podium filmowyym

Dokument GIM TV na o…

24 kwietnia 2018 roku w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Rybniku odbyło się podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dokumentalnych "Świat…

Dokument GIM TV na o…
Rejs Pogorią

Rejs Pogorią

Kolejna edycja „Szkoły Pod Żaglami” już za nami. Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich powróciła szczęśliwie…

Rejs Pogorią
Koncertowa lekcja muzyki

Koncertowa lekcja mu…

Koncertowa lekcja muzyki - to było  pełne pozytywnej energii show  z porywającymi szkolnymi instrumentalistami i doskonałymi solistkami. Muzycy zaskoczyli nas…

Koncertowa lekcja mu…
PreviousNext
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Konsultacje przedmiotowe | Dodano: 7 lutego, 2011

Konsultacje przedmiotowe

– zajęcia dla uczniów chcących uzupełnić swoje braki

 

PONIEDZIAŁEK

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

GODZINA

Kl.1 konsultacje matematyczne- zespół wyrównawcze

 

  1. Walczak

8.00 – 8.45

Konsultacje – matematyka 

 

  1. Kołodziej-Drzazga

14.20 – 15.05

Konsultacje – zespół wyrównawczy dla kl. II z j. angielskiego

  1. Patelska-Mazur

14.20 – 15.05

Kl. I Konsultacje – zespół wyrównawczy

 

  1. pol.- J. Grzegorzak

14.20 – 15.05

Konsultacje – matematyka

 

  1. Kołodziej-Drzazga

15.10 – 15.55

Konsultacje przedmiotowe- historia/j.angielski/wos

 

  1. Kraus

15.10 – 15.55

 

WTOREK

III a – konsultacje z j. ang. (fakultet)

 

  1. Sieradzy

8.00 – 8.45

Konsultacje j. angielski

 

  1. Sosnowska

8.00 – 8.45

Konsultacje przedmiotowe

 

  1. Lenort

15.10 – 15.55

 

ŚRODA

Fakultet J, angielski

 

  1. Kraus

8.00 – 8.45

Fakultet J. ang. – kl. III

 

  1. Sosnowska

8.00 – 8.45

  1. angielski -konsultacje

 

  1. Oling

15.10 – 15.55

Matematyka-   (Zaj. wyrównawcze dla kl. II)

 

  1. Leja

15.10 – 15.55

 

CZWARTEK

Konsultacje – I a – j. polski

 

  1. Sieradzy

8.00 – 8.45

Kl.1 konsultacje matematyczne- zajęcia wyrównawcze

 

  1. Walczak

8.00 – 8.45

Kl. II zaj. wyrównawcze matematyka

 

  1. Leja

14.20 – 15.05

Konsultacje j. Niemiecki

 

  1. Górecka

14.20 – 15.05

Przygotowanie do egzaminu  kl. 3A

 

Alicja Skoczylas

14.20 – 15.05

Fakultety z języka niemieckiego ,przygotowanie do

egzaminu 

Anna Mirecka

14.20 – 15.05

Zespół wyrównawczy – j. polski

 

  1. Lenort

15.10 – 15.55

Zespół wyrównawczy kl.3 – matematyka

 

  1. Kozak

15.10 – 15.55

Konsultacje z języka niemieckiego

 

  1. Mirecka

15.10 – 15.55

 

PIĄTEK

Kl. III – fakultet j. niemiecki

 

  1. Górecka

14.20 – 15.05